ZVONY A MILOVANÁ DOSTRIMKA.

ZVONY A MILOVANÁ DOSTRIMKA.

Už sú to dva týždne, čo mám v počítači uložené tieto fotografie. Mám pocit, akoby tie predĺžujúce sa dni boli v skutočnosti podstatne kratšie. Každé ráno mám už pri zvonení budíka pocit, že nestíham. A možno to ani nie je týmito už letnými dňami, ale životným tempom, akým sme začali žiť. Téma na trochu dlhšiu debatu, nie? Každopádne, nech je, ako je, konečne som sa dostala k tomu, aby som fotky vytriedila, trošičku upravila a napokon aj publikovala v tomto článočku. 🙂

Pred dvoma týždňami sme s Jožkom boli na krásnej svadbe dvoch mladých, zaľúbených ľudí pri Trenčíne. A keďže v tom meste nie sme každý deň a ani jeden z nás tam  vlastne ani nikdy nebol, nedeľa patrila mestu a prechádzke na hrad. Z príjemnej prechádzky bol napokon maratón do hradného kopca, aby sme stihli začiatok prehliadky so sprievodcom. 😛 Po pretancovanej noci ideálny spôsob na “rozcvičenie” svalovice, no nie?

Keď som sa v piatok ráno balila na tento náš víkendový výlet, vykukli na mňa tieto zvonové nohavice. Ďalší kus v mojej skrini, ktorý je hmanateľným dôkazom bezhlavého nakupovania. Pamätám si, že som si ich kúpila za 5€ v H&M niekedy v prvom alebo druhom ročníku na strednej škole. (Alebo možno ešte v závere základnej školy!) A koľkokrát som ich mala oblečené? Ak poviem štyrikrát, tak to bude veľa.

Na vešiaku nevyzerali dvakrát vábne, keď som si ich ale obliekla a v zrkadle zbadala, že mám “nohy až po zem” (:D), vedela som, že bez ohľadu na víkendové počasie, si ich do Trenčína vezmem. Chvíľami mi v nich bolo trošku teplo, ale zachránili ma chladné hradné steny a pivnice. 🙂

Nenahraditeľnou súčasťou mojich výletov sa stala moja milovaná Dostrimka. Batôžtek dostatočne pevný a veľký na to, aby som doň uložila všetko, čo počas dňa budem potrebovať, no zároveň nie tak veľký, aby mi prekážal. A je úplne jedno, či ho nosím v ruke, na jednom pleci alebo pekne na chrbte – pohodlne mi s ním je akokoľvek.

Okuliare, na nohy najpohodlnejšie ružové Novesty, foťák a môžeme vyraziť!

Máte nejaký výletový must-have doplnok? Prípadne rovno nejakú Dostrimku?

Majte sa krásne,

s láskou

GABIKA

Follow:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *