NEBOJME SA FARIEB A VZOROV.

NEBOJME SA FARIEB A VZOROV.

Ahojte, priatelia! 🙂 Ako ste prežili tento týždeň? Alebo ho už, vzhľadom na to, že je piatok (teda v čase písania tohto článku bol) nemám ani spomínať? Ja som v priebehu tohto týždňa opätovne nadobudla pocit, že aj napriek rýchlo rastúcemu trendu odvahy v odievaní, sa tých farieb a vzorov stále akosi bojíme.

Z okna v práci mám vyhľad rovno na ulicu vedúcu priamo do centra mesta. Denne ňou prejdú tisíce, teda stovky a stovky rovnako tmavo oblečených ľudí. Nie som tu na to, aby som súdila. To by nemal robiť nikto z nás, iba ak sám na sebe. Ale takto “zhora” je to celkom smutný pohľad.

A pritom nám móda v súčasnosti ponúka krásne farby a ešte krajšie vzory, ktoré môžeme kombinovať donekonečna ako sa nám zapáči! Súčasné trendy nám iba málokedy kladú hranice, preto sa toho netreba báť! Aj keď, priznávam, určite treba do farebných outfitov trošku dozrieť. Ako príklad uvediem rovno samú seba. 😉 Nohavice, ktoré vidíte na týchto fotografiách, som si kupovala koncom minulého leta. V tom čase som si k nim obliekla nanajvýš tak biele alebo čierne tričko. Experimentovala som aj so žltou farbou, ale keď som sa zbadala v zrkadle, ostala som značne zhrozená. Okrem toho, mala som pocit, že ma tie nohavice dosť rozširujú… A to som v tom čase bola chudšia, než som teraz. 😛

Avšak, sledujúc móla a svetové módne domy, kdesi sa aj vo mne vzala odvaha a nohavice som nenechala smutne ležať v skrini. Takže vyzývam aj vás, moje milé slečny a dámy, aby ste sa okolo seba trochu poobzerali. Nemusíte hneď postúpiť na level úžasnej Lenky! Na túto babu sa chytá iba málokto. Ale namiesto čierneho či bieleho trička, ktoré do školy alebo do práce nosíte každý deň, si v pondelok oblečte žlté, červené, zelené. Alebo možno ružové!

Vráťme do ulíc a do našich životov trochu farieb.

Prajem Vám krásny víkend. Oddýchnite si, načerpajte inšpiráciu a v pondelok zažiarte!

S láskou

GABIKA

(tenisky – Novesta)

Follow:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *