Múdrosti z maminej skrine

Múdrosti z maminej skrine

Chyť sa každej príležitosti. 

S odstupom času konečne obdivujem tých svojich známych, ktorí so svojimi rodičmi počas tohto neslávneho “teen” obdobia mali skutočne dobrý, priateľský a na dôvere založený vzťah. Ja to o sebe teda povedať nemôžem. V tom čase som si totiž vôbec neuvedomovala akým obrovským darom sú rodičia, ktorí sa ľúbia, nerozvádzajú sa a ich hádky trvajú nanajvýš pár hodín. 

Dnes už našťastie viem, kde hľadať hodnoty, na ktorých skutočne záleží. Piatkové večery trávim najradšej so snúbencom pri jednej alebo druhej rodine. Fixujem si krásne chvíle a všetky momenty plné bolesti brucha od smiechu. 

Dnes už ani nehľadám “rady” v kadejakých “priznaniach” či iných skupinách tak, ako tomu bolo na strednej. Mojimi bútľavými vŕbami sú rodičia – takto pred svadbou najmä ocko – a sestra. (Inak, mám aj brata, ten má ale 14 rokov a o inom ako PS4 a hokeji sa s ním veľmi rozprávať nedá. Ale ľúbime sa, že? 😀 ) 

OUTFIT

Mamkina skriňa je plná retro pokladov, ktoré vo svete aktuálnych trendov nie je možné dostatočne vyčísliť. Ako malé sme so sestrou využívali všetky jej šatky ako čarovné plášte v našej škole učňov – veď sme predsa generácia vyrastajúca na HP 😛 Dnes už tieto, trošku pozaťahované šatky využívame tak, ako sa patrí. Ja ich najradšej nosím zaviazané na mašľu. 

Poviem vám, mamkina skriňa v sebe ukrýva množstvo starých, ale o to jedinečnejších šatiek. Kúsky, aké dnes už len tak nekúpite. A ja som nesmierne vďačná, že mamka tieto veci nevyhodila, keď som jej v návale “teen” obdobia tvrdila, že už nikdy nebudú v móde. 

Za aké staré kúsky ste vďační vy?

S láskou

GABIKA

Follow:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *