VITAJTE!

Veľmi ma teší, že ste objavili môj blog a že ste sa rozhodli dozvedieť sa niečo málo o mne. Tak, tu ma máte! 🙂

Volám sa Gabriela Strakay, mám 23 rokov a pochádzam z východného Slovenska.  Milujem zlatú farbu, čokoládu, úsmevy nad kávou a sladkým koláčikom, letné terasy plné zapadajúceho splnka (ideálne s kvalitným vínkom alebo naozaj dobrým pivom – medzi nimi je niekdy ťažké si vybrať, že?) a život samotný s jeho dobrými i zlými stánkami.

Blog gabsygolden.com som začala zakladať približne pred rokom a pol s primárnym zámerom vytvoriť z tohto virtuálneho sveta môj malý fashion world. Aj vďaka blogu som sa o módu a vôbec celý fashion priemysel začala zaujímať o niečo viac, chcela som vedieť viac o procese výroby oblečenia, o látkach, o ľuďoch, vďaka ktorým na sebe oblečenie máme, jednoducho viac a viac. V súčasnosti už  nakupujem skutočne málo, väčšinou len v secondhandoch alebo modely od lokálnych dizajnérov a oblečeniu sa snažím dávať druhú, tretiu aj štvrtú šancu.

Pokiaľ sa Vám na tejto stránke čokoľvek páčilo (alebo aj nepáčilo), kedykoľvek mi môžete dať spätnú väzbu. Za každý Váš názor, ktorý ma posunie vpred, Vám budem veľmi vďačná.

Kontaktovať ma môžete prostredníctvom e-mailu

gabsygolden@gabsygolden.com